Hakkımızda

Yavru Patiler 2001 yılından beri cins yavru sahiplenmek isteyen kişilere yavru temini, yavruların eğitimleri ve bakımları konusunda hizmet vermektedir. Şimdiye kadar yaklasık 12000 yavru patiyi siz hayvan sever dostlarla buluşturduk.

Bunun yanı sıra barınaklarda ve sokaktaki kimsesiz yavruların bir çoğunun bakımlarını üstlenip yeni aileleriyle buluşturuyoruz.
Yavrularımızın tamamı ırk ve sağlık garantilidir. Lisanslı veteriner hekimler tarafından isteğe bağlı olarak mikro çipleri, zorunlu tüm güncel aşıları yapılmaktadır.

Sahiplenecek ailelerin yaşam tarzları ve beklentilerine uygun ırkların seçimi konusunda ayrıca danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Yavruların satışları sonrasında tuvalet eğitimi, pansiyon ve genel bakımları gibi profesyonel hizmetler için de yardımcı olmaktayız. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Telefon Numarası:05318853920
  • Faks Numarası:
  • GSM:05318853920
  • E-Posta Adresi:thequim@hotmail.com
Bu mağazada 7 ilan mevcut.
 İlan Başlığıİl / İlçe
Safkan ayısurat Pomeranıan yavrularımızSafkan ayısurat Pomeranıan yavrularımız İstanbul / Tuzla
Cocuklarla anlasabılen en ıyı ırk pomeranıan yavrularımızCocuklarla anlasabılen en ıyı ırk pomeranıan yavrularımız İstanbul / Tuzla
Toy Poodle YavrularımızToy Poodle Yavrularımız İstanbul / Tuzla
Maltese YavrularımızMaltese Yavrularımız İstanbul / Tuzla
ırk ve saglık garantılı pomeranıan boo yavrularımızırk ve saglık garantılı pomeranıan boo yavrularımız İstanbul / Tuzla
Cocuklarla anlasabılen en ıyı ırk pomeranıan yavrularımızCocuklarla anlasabılen en ıyı ırk pomeranıan yavrularımız İstanbul / Tuzla
Yavru Patiler Farkı ileYavru Patiler Farkı ile İstanbul / Tuzla