Adres
Aramanızın sonucunda 698 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriKedi İlanlarıx
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
British Shorthair (DİŞİ VE ERKEK)>British Shorthair (DİŞİ VE ERKEK)27 Kasım 2022 Ankara / Pursaklar
British Shorthair Ny12 33 Erkek>British Shorthair Ny12 33 Erkek27 Kasım 2022 Sakarya / Adapazarı
Sevimli siyamlarım>Sevimli siyamlarım25 Kasım 2022 Çanakkale / Merkez
Mimik yavrumuz ömürlük yuva ariyoruz>Mimik yavrumuz ömürlük yuva ariyoruz24 Kasım 2022 Bursa / Kestel
3 AYLIK SCOTTİSH FOLD YAVRUMU SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUM>3 AYLIK SCOTTİSH FOLD YAVRUMU SAHİPLENDİRMEK İSTİYORUM22 Kasım 2022 Bursa / Osmangazi
Uysal tatlı prens yeni yuvasını arıyor>Uysal tatlı prens yeni yuvasını arıyor22 Kasım 2022 Sakarya / Adapazarı
ORİJİNAL BRİTİSH SHORTHAİR YAVRUMUZ>ORİJİNAL BRİTİSH SHORTHAİR YAVRUMUZ20 Kasım 2022 Karaman / Merkez
MAVİŞ GÖZLÜ YAVRULARIMIZ>MAVİŞ GÖZLÜ YAVRULARIMIZ20 Kasım 2022 Konya / Selçuklu
MAVİŞ GÖZLÜ KALİTE YAVRUMUZ>MAVİŞ GÖZLÜ KALİTE YAVRUMUZ20 Kasım 2022 Konya / Selçuklu
LİLAC GRİ RENK KEHRİBAR GÖZ YAVRUMUZ>LİLAC GRİ RENK KEHRİBAR GÖZ YAVRUMUZ20 Kasım 2022 Konya / Selçuklu

Yavru Kedi İlanları

Kedi sahiplenmek isteyenler genellikle yavru kedi ilanları ile ilgilenmektedir. Bir kedinin yavruluk dönemi en tatlı ve oyun oynama eğilimi olduğu dönemdir. Bu dönemde yavru kediler öğrenmeye oldukça açıktır. Eğitimine ve bakımına önem verdiğiniz yavru kediniz, olgunluk döneminde sizin ve kendisinin rahat ve mutlu bir yaşam sürme ihtimalini arttıracaktır.

Bir yavru kedi sahiplenmeye karar verdiyseniz, ilk olarak elinizin altında bir tık kadar uzakta olan bu minik dostlarımızı evcilevi.com sitesinde görüntüleyebilirsiniz.

Yavru Kedi Fiyatları

Yavru kedi ilanları ile ilgilenenler için evcilevi.com milyonlarla kullanıcısı ile yeni dostlarınızı seçme konusunda yardımcı oluyor. Satılık kedi ilanları içerisinde kedinin özellikleri ve merak edilenler ile ilgili birçok bilgi yer almakta.  Pet shop kedi fiyatları ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi ücretsiz kedi sahiplendirme ile ilgili bilgileri edinme imkanı da bulunmaktadır.

Satılık kedi arayanların birçoğu yavru kedi fiyatları ile ağırlıklı olarak ilgilenmektedir. Yeni bir yavru kedinin bir bakışı karşısında en sert insanın bile kalbi erimektedir. Bu minik dostlarımızla bu dönemlerinde kurulacak gönül bağı en sağlam ve çözülmesi zor hayat bağlarınızdan biri olacaktır.

Popüler Cins Kedi Türleri

Sevimli görünüşleriyle, son derece insan canlısı tavırlarıyla Scottish Fold türü kediler sevimlilikleri ve tatlılıklarıyla kendilerinden oldukça bahsettiren bir kedi türüdür. yavru kedi ilanları ile ilgilenenlerin en çok baktığı kedi türlerinden biri Scottish Fold türü kedilerdir. Bu tür kediler akıllı, sakin, uysal ve cana yakın olmalarıyla bilinirler. Tüy yapısı olarak sık ve kısa tüylere sahiptirler. Kendisini diğer kedi türlerinden ayıran en önemli özelliği kulak yapısının içe doğru kıvrık olmasıdır. Gövde yapısı orta iriliktedir. Ortalama kilosu 4-6 kg arasındadır.

Satılık kedi arayanların bir diğer baktığı kedi türü ise British Shorthair. Oldukça güzel görünümleri ile ön plana çıkan bu kedi türü, uyumlu karakter yapısı ile de bilinmektedir. Her türlü ortama kolayca uyum sağlayabilen bu tür insanlarla oldukça iyi geçinirler. Sürekli ilgi çekmeyi severler. Ancak sürekli bir ilgi ihtiyacında değillerdir. Yavruluk dönemlerinde aktif ve oyuncu olsa da, ileriki yaşlarda daha sakin bir hale bürünürler. Etrafa zarar vermekten çekinen bu kediler, ev içerisinde rahatlıkla tek başına yaşayabilirler.

Kedi ilanları ile yavru kedi arayanlar İran kedilerine de ilgi göstermektedirler. Tatlı ve yumuşak bir ifadeye sahip bu kediler yoğun kemikli ve dengelidirler. Bu kediler genellikle sakin, tatlı huylu kediler olarak bilinmekle birlikte mükemmel yoldaşlardır. İran kedileri diğer ırklar kadar meraklı ve aktif değildir. Kendilerini sahiplerine adarlar, ancak bu konuda seçici davranabilirler. Onların sevgi ve güvenini kazanmanızı isterler. Muhteşem ipeksi kürkü, tüm vücudunu kaplayan yumuşak ve uzun tüyleri ile kendisine hayran bırakırlar. Ortalama 3-4 kg ağırlğında olurlar. Yüz şekilleri en dikkat çekici özelliklerinin başında gelmektedir. Sahiplenmek için ideal bir seçenek olan bu aristokediler, eğlenceli ve mutlu, yumuşak bir karakteri olan, çok fazla sevgi bekleyen ve kendisine bakabilecek bir aileyi hak ederler.

Nasıl Cins Kedi Sahiplenebilirim?

Evcilevi.com internet sitesin içerisinde birçok farklı türde cins yavru kedi ilanları görüntüleyebilirsiniz. Yavru kedi ilanları içerisinde kedilerin bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sahiplendirme yapan kişilere de kolayca ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır. Ücretsiz cins kedi sahiplendirme yapan kişilerin de içinde bulunduğu bu platformda gönlünüze hitap eden dostlarınızı rahatlıkla seçebilirsiniz.  Kedi ilanlarının oldukça yoğun olduğu bu internet sitesine bakmadan kedi sahiplenme konusunda karar vermeyin.

https://www.evcilevi.com/kedi-ilanlari/