Adres
Aramanızın sonucunda 443 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriKedi İlanlarıx
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
ÇOK SEVİMLİ, LOKUM GİBİ TATLI SAFKAN KANADA SFENKS YAVRULAR>ÇOK SEVİMLİ, LOKUM GİBİ TATLI SAFKAN KANADA SFENKS YAVRULAR29 Haziran 2022 Ankara / Çankaya
Orjinal safkan British shorthair yavruları>Orjinal safkan British shorthair yavruları27 Haziran 2022 Antalya / Konyaaltı
Scottish fold ve scottish straight bebeklerim lynx, Blue point yavrular>Scottish fold ve scottish straight bebeklerim lynx, Blue point yavrular27 Haziran 2022 Antalya / Konyaaltı
Chincilla acil uygun!!>Chincilla acil uygun!!27 Haziran 2022 İstanbul / Kağıthane
Scottish Fold Black Golden Yavrularımız>Scottish Fold Black Golden Yavrularımız27 Haziran 2022 Tekirdağ / Çorlu
Scottish Straight Silver ve Golden yavrular>Scottish Straight Silver ve Golden yavrular27 Haziran 2022 Tekirdağ / Çorlu
4 yaşında Dişi Scottish Fold>4 yaşında Dişi Scottish Fold27 Haziran 2022 Tekirdağ / Çorlu
British short hair blue point 2 aylık>British short hair blue point 2 aylık27 Haziran 2022 İstanbul / Ümraniye
Scottish ve British yavrularımızı sahiplendiriyoruz>Scottish ve British yavrularımızı sahiplendiriyoruz27 Haziran 2022 Van / İpekyolu
Scottish Fold 2 AYLIK YAVRU PETSHOP DEĞİLİZ>Scottish Fold 2 AYLIK YAVRU PETSHOP DEĞİLİZ25 Haziran 2022 İstanbul / Gaziosmanpaşa

Yavru Kedi İlanları

Kedi sahiplenmek isteyenler genellikle yavru kedi ilanları ile ilgilenmektedir. Bir kedinin yavruluk dönemi en tatlı ve oyun oynama eğilimi olduğu dönemdir. Bu dönemde yavru kediler öğrenmeye oldukça açıktır. Eğitimine ve bakımına önem verdiğiniz yavru kediniz, olgunluk döneminde sizin ve kendisinin rahat ve mutlu bir yaşam sürme ihtimalini arttıracaktır.

Bir yavru kedi sahiplenmeye karar verdiyseniz, ilk olarak elinizin altında bir tık kadar uzakta olan bu minik dostlarımızı evcilevi.com sitesinde görüntüleyebilirsiniz.

Yavru Kedi Fiyatları

Yavru kedi ilanları ile ilgilenenler için evcilevi.com milyonlarla kullanıcısı ile yeni dostlarınızı seçme konusunda yardımcı oluyor. Satılık kedi ilanları içerisinde kedinin özellikleri ve merak edilenler ile ilgili birçok bilgi yer almakta.  Pet shop kedi fiyatları ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi ücretsiz kedi sahiplendirme ile ilgili bilgileri edinme imkanı da bulunmaktadır.

Satılık kedi arayanların birçoğu yavru kedi fiyatları ile ağırlıklı olarak ilgilenmektedir. Yeni bir yavru kedinin bir bakışı karşısında en sert insanın bile kalbi erimektedir. Bu minik dostlarımızla bu dönemlerinde kurulacak gönül bağı en sağlam ve çözülmesi zor hayat bağlarınızdan biri olacaktır.

Popüler Cins Kedi Türleri

Sevimli görünüşleriyle, son derece insan canlısı tavırlarıyla Scottish Fold türü kediler sevimlilikleri ve tatlılıklarıyla kendilerinden oldukça bahsettiren bir kedi türüdür. yavru kedi ilanları ile ilgilenenlerin en çok baktığı kedi türlerinden biri Scottish Fold türü kedilerdir. Bu tür kediler akıllı, sakin, uysal ve cana yakın olmalarıyla bilinirler. Tüy yapısı olarak sık ve kısa tüylere sahiptirler. Kendisini diğer kedi türlerinden ayıran en önemli özelliği kulak yapısının içe doğru kıvrık olmasıdır. Gövde yapısı orta iriliktedir. Ortalama kilosu 4-6 kg arasındadır.

Satılık kedi arayanların bir diğer baktığı kedi türü ise British Shorthair. Oldukça güzel görünümleri ile ön plana çıkan bu kedi türü, uyumlu karakter yapısı ile de bilinmektedir. Her türlü ortama kolayca uyum sağlayabilen bu tür insanlarla oldukça iyi geçinirler. Sürekli ilgi çekmeyi severler. Ancak sürekli bir ilgi ihtiyacında değillerdir. Yavruluk dönemlerinde aktif ve oyuncu olsa da, ileriki yaşlarda daha sakin bir hale bürünürler. Etrafa zarar vermekten çekinen bu kediler, ev içerisinde rahatlıkla tek başına yaşayabilirler.

Kedi ilanları ile yavru kedi arayanlar İran kedilerine de ilgi göstermektedirler. Tatlı ve yumuşak bir ifadeye sahip bu kediler yoğun kemikli ve dengelidirler. Bu kediler genellikle sakin, tatlı huylu kediler olarak bilinmekle birlikte mükemmel yoldaşlardır. İran kedileri diğer ırklar kadar meraklı ve aktif değildir. Kendilerini sahiplerine adarlar, ancak bu konuda seçici davranabilirler. Onların sevgi ve güvenini kazanmanızı isterler. Muhteşem ipeksi kürkü, tüm vücudunu kaplayan yumuşak ve uzun tüyleri ile kendisine hayran bırakırlar. Ortalama 3-4 kg ağırlğında olurlar. Yüz şekilleri en dikkat çekici özelliklerinin başında gelmektedir. Sahiplenmek için ideal bir seçenek olan bu aristokediler, eğlenceli ve mutlu, yumuşak bir karakteri olan, çok fazla sevgi bekleyen ve kendisine bakabilecek bir aileyi hak ederler.

Nasıl Cins Kedi Sahiplenebilirim?

Evcilevi.com internet sitesin içerisinde birçok farklı türde cins yavru kedi ilanları görüntüleyebilirsiniz. Yavru kedi ilanları içerisinde kedilerin bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. Sahiplendirme yapan kişilere de kolayca ulaşabilme imkanınız bulunmaktadır. Ücretsiz cins kedi sahiplendirme yapan kişilerin de içinde bulunduğu bu platformda gönlünüze hitap eden dostlarınızı rahatlıkla seçebilirsiniz.  Kedi ilanlarının oldukça yoğun olduğu bu internet sitesine bakmadan kedi sahiplenme konusunda karar vermeyin.

https://www.evcilevi.com/kedi-ilanlari/