Warning: A non-numeric value encountered in /home/evcilevi/public_html/wp-content/themes/ilan/single-part.php on line 29

Beyaz dişi 4 aylık tekir 2216

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO2216
  • İLAN TARİHİ9 Ağustos 2020
  • FİYATGörüşülür
  • IRKTekir
  • GÖRÜNTÜLENME1

İlan Açıklaması

Dikkat!

Sokakta beslediğimiz 4 aylık dişi kedicik. Size alışınca kucağınıza yatıyor, mırlaya mırlaya uyuyor, masaj yapıyor. Korkak olmasına rağmen agresif değil, tırmalama ve ısırma huyu yok. Sadece yemek yemek bile onu mutlu edip mırlatmaya yetiyor. Özellikle ilk defa kedi sahipleneceklere  tavsiye ederim. Tam kucak kedisi, hiç yaramazlığı, oyunculuğu yok. Öyle cana yakın ki. Nazlı bebekler gibi sesler çıkarıyor bazen.  Evde kedilerim olmasa kesinlikle almak isterdim bunu. Bu yavruyu sokakta bırakmayalım, ömürlük yuvası olsun. Doğalarını işgal etmemizin bedelini onlara sahip çıkarak ödeyelim.

İç ve dış paraziti 6 Ağustos’ta yapıldı. Tertemiz yıkandı, hiçbir sorunu yok.

Cins kediler bizim “akraba evliliği” dediğimiz usulle çiftleştirildikleri için birçok genetik soruna sahip oluyorlar. Tekir kediler daha sağlıklı ve akıllılar onlara göre. Bir tekire şans vererek hem para vermemiş hem de bir canlıyı kurtarmış olursunuz. Çocuğunuzu bir hayvanla büyütmek ona empati ve sorumluluk bilinci kazandırmanıza yardımcı olur. 

Sahiplendirdikten sonra takip yapmıyorum. Yalnızca sağlıklı ve huzurlu olduğunu bilmek isterim. Onun dışında kedi evladınıza yaptığınız bakım ve masraf size aittir. Bir evlat edindiğinin farkında olan vicdanlı ve sorumluluk sahibi kişileri bekliyoruz.

Sahiplenilmezse maalesef sokağa salmak zorunda kalacağım.