Safkan mini boy chihuahua bebeklerimiz 28843

İLAN DETAYLARI
  • İLAN NO28843
  • İLAN TARİHİ10 Şubat 2022
  • FİYATGörüşülür
  • IRKChihuahua
  • GÖRÜNTÜLENME119

İlan Açıklaması

Dikkat!

Merhabalar öncelikle aileniz için gerçek doğru ferdi bulmak sorunsuz bir sahiplenme yapmak istiyorsanız lütfen ilan açıklamalarını sonuna kadar okuyunuz!!

Şu anda 7-8 haftalık olan birbirinden güzel safkan ve ırk standartlarını doğru şekilde taşıyan , olması gereken tüm sağlık kontrolleri ve yapılması gereken günü gelmiş tüm uygulamaları veteriner hekim tarafından itina ve sevgi ile yapılmış olan yavrularımız yeteri kadar anne sütü aldıktan sonra artık yeni yuvalarına uçmaya, rezervasyon ve alımları için hazır olacaklardır.

Yavrularımız tamamen sağlık ve hijyen koşullarında dünyaya gelip sevgi ve ilgi ile büyütülmüş ilk temel tuvalet eğitimlerini almışlardır. Bu konuda ve diğer tüm hassas detaylarda ırka özel Temel bilgiler, eğitim, beslenme ve bizden edindiğiniz bebeğimizi sağlıklı ve doğru karakteri aşılayarak ailenize katabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgi ve desteği severek sizinle paylaşacağımız ve bu süreci beraberce aşabilmek adına samimiyetle yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. ”Böylece bizde özenle sevgiyle büyuttüğümüz yavrularımızdan haberdar olup iyi olduklarını bilerek mutlu hissedeceğiz 🙂 *

Sizde ailenize sağlıklı sevimli ve sizin yaşam şeklinize uygun olan doğru yavruyu edinmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.. Sevgiler ??