Adres
Aramanızın sonucunda 31 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriFrench Bulldogx
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
sevimli fransız bulldog erkek dişi yavrular izmir>sevimli fransız bulldog erkek dişi yavrular izmir26 Eylül 2021 İzmir / Bornova
French pulldog Tiger>French pulldog Tiger7 Eylül 2021 İstanbul / Kağıthane
7 AYLIK TUVALET VE TEMEL İTAAT EĞİTİMLİ FRENCH BULLDOG BLUE>7 AYLIK TUVALET VE TEMEL İTAAT EĞİTİMLİ FRENCH BULLDOG BLUE4 Eylül 2021 Ankara / Sincan
BLUE VE 2 SİYAH ERKEK FRENCH BULLDOG BEBEKLER>BLUE VE 2 SİYAH ERKEK FRENCH BULLDOG BEBEKLER1 Eylül 2021 Ankara / Evren
FRENCH BULLDOG YAVRULAR İZMİR>FRENCH BULLDOG YAVRULAR İZMİR29 Ağustos 2021 İzmir / Bornova
French Bulldog”>French Bulldog”24 Ağustos 2021 İstanbul / Ümraniye
SAHIPLENMEYE HAZIR>SAHIPLENMEYE HAZIR24 Ağustos 2021 Denizli / Merkezefendi
French bulldog yavru>French bulldog yavru13 Ağustos 2021 İstanbul / Beylikdüzü
6 aylık erkek>6 aylık erkek7 Ağustos 2021 İstanbul / Zeytinburnu
BLACK MARLE FRENCH BULLDOG DİŞİLER>BLACK MARLE FRENCH BULLDOG DİŞİLER3 Ağustos 2021 İstanbul / Maltepe

French Bulldog

French bulldog İngiliz asıllıdır fakat Fransa’da yaygınlaştığı için ismi French bulldog yani fransız bulldoğudur. Minyatür ırklardan olan French Bulldog köpeği gereksizce havlamadığı için apartmanda ve evin içinde yaşamaya müsaittir.

Evinizde başka evcil hayvan besliyorsanız french bulldog köpeği alışmakta biraz zorluk çekecektir fakat yavruyken iyi eğitim aldığı takdirde böyle bir sorun görülmemektedir.

French Bulldog Fiyatları 2021

French bulldog köpek ırkı fiyatlarını sizlere doğru yansıtabilmek için yüzlerce ilan ve pet shopla iletişime geçtik. French bulldog fiyatları, köpeğin rengine, boyutuna, annesi ve babasına göre değişkenlik göstermektedir. Dolar olarak baktığımızda french bulldog fiyatları 800 $ – 1500 $ arasında değişmektedir. Türk lirası olarak 2021 güncel döviz kuru ile çarptığımız takdirde 6.000 TL – 12.000 TL gibi ücretler karşımıza çıkmaktadır.

French Bulldog Nasıl Satın Alabilirim ?

Sitemizde bulunan ilanlardan french bulldog satın alabilirsiniz. Sitemizdeki ilanlar profesyonel ve belgeli pet shoplar tarafından yayınlanmaktadır fakat fransız bulldoğunu sahiplenmeden, satın almadan önce gerekli tedbirlerinizi almanızı şiddetle öneririz.

French Bulldog Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

French Bulldog Renkleri Nelerdir ?

 

French bulldog gri, mavi, açık kahverengi, siyah-beyaz gibi sayabileceğimiz birçok rengi bulunmaktadır.

 

French Bulldog Kaç Tane Doğurur ?

 

French bulldog dişi yavrunuz bir doğumda kaç tane yavru doğurabilir ? Ortalama olarak 3 – 6 yavru doğuran french bulldog cinsi köpekler çok nadir olarak da 7 yavru doğurabilmektedir.

 

French Bulldog Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilir ?

 

French bulldog köpek ırkı yapısı gereği inatçıdır. Eğitimleri bir hayli zor geçmektedir. Sabırla diğer köpek ırklarına benzer olarak tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Eğer köpeklerde tuvalet eğitimi konusunda bir fikriniz yoksa Köpeklerde Tuvalet Eğitimi yazısına tıklarsanız detaylıca tüm tuvalet eğitimi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

 

French Bulldog Nasıl Beslenmeli ?

 

Yapısı ve gelişmesine dikkate alınarak ilk 2 ay boyunca anne sütü ile beslenmesini tavsiye ederiz. Sonraki süreçlerde protein ağırlıklı mamalarla besleyebilirsiniz. French bulldog köpeğiniz obezite ve kilo problemleri yaşamaması için düzenli mama saatleri koymalısınız ve verdiğiniz mama miktarına dikkat etmelisiniz.

 

French Bulldog Çok Havlar mı ?

 

Fransız bulldog çok havlamayan köpek ırklarından bir tanesidir. Apartmanda yaşamaya çok uygundur.

French bulldog inatçı bir köpek olduğu için yabancı insan veya hayvanlara karşı hırçın davranabilir ve bazı durumlarda haylayabilir de. Bu yüzden french bulldog köpeğinin yabancılık çekmemesi için yavruyken sahiplendirilmesi tavsiye edilmektedir.

 

French Bulldog Ne Kadar Yaşar ?

 

Ortalama french bulldog köpeklerin yaşama süresi 10 ile 14 yıl arasında değişkenlik göstermektedir fakat bakımını düzenli yaptığınız ve köpeği sürekli mutlu ettiğiniz takdirde yaşama süresi de doğal olarak artmaktadır.