Adres
Aramanızın sonucunda 77 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriFrench Bulldogx
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
Blue French Bulldog>Blue French Bulldog27 Haziran 2022 Antalya / Muratpaşa
A kalite erkek blue frenchler>A kalite erkek blue frenchler27 Haziran 2022 Antalya / Muratpaşa
BLUE QUAD FRENCH BULLDOG YAVRULAR İZMİR>BLUE QUAD FRENCH BULLDOG YAVRULAR İZMİR25 Haziran 2022 İzmir / Bornova
EGZOTİC FRENCH BULLDOG PLATİNİUM ERKEĞİMİZ>EGZOTİC FRENCH BULLDOG PLATİNİUM ERKEĞİMİZ23 Haziran 2022 Adana / Çukurova
EGZOTİC FRENCH BULLDOG SABLE TAN PRENSESİM>EGZOTİC FRENCH BULLDOG SABLE TAN PRENSESİM23 Haziran 2022 Adana / Çukurova
Sahibinden>Sahibinden19 Haziran 2022 İzmir / Balçova
Teslime Hazır French Bulldog Yavruları 3 Dişi 2 Erkek>Teslime Hazır French Bulldog Yavruları 3 Dişi 2 Erkek19 Haziran 2022 İstanbul
BLUE QUAD FRENCH BULLDOG İZMİR>BLUE QUAD FRENCH BULLDOG İZMİR13 Haziran 2022 İzmir / Bornova
BLUE QUAD FRENCH BULLDOG YAVRULAR İZMİR..>BLUE QUAD FRENCH BULLDOG YAVRULAR İZMİR..1 Haziran 2022 İzmir / Bornova
3 aylık frenc bulldog yavrumuz>3 aylık frenc bulldog yavrumuz16 Mayıs 2022 Eskişehir / Odunpazarı

French Bulldog

French bulldog İngiliz asıllıdır fakat Fransa’da yaygınlaştığı için ismi French bulldog yani fransız bulldoğudur. Minyatür ırklardan olan French Bulldog köpeği gereksizce havlamadığı için apartmanda ve evin içinde yaşamaya müsaittir.

Evinizde başka evcil hayvan besliyorsanız french bulldog köpeği alışmakta biraz zorluk çekecektir fakat yavruyken iyi eğitim aldığı takdirde böyle bir sorun görülmemektedir.

French Bulldog Fiyatları 2022

French bulldog köpek ırkı fiyatlarını sizlere doğru yansıtabilmek için yüzlerce ilan ve pet shopla iletişime geçtik. French bulldog fiyatları, köpeğin rengine, boyutuna, annesi ve babasına göre değişkenlik göstermektedir. Dolar olarak baktığımızda french bulldog fiyatları 800 $ – 1500 $ arasında değişmektedir. Türk lirası olarak 2022 güncel döviz kuru ile çarptığımız takdirde 6.000 TL – 12.000 TL gibi ücretler karşımıza çıkmaktadır.

French Bulldog Nasıl Satın Alabilirim ?

Sitemizde bulunan ilanlardan french bulldog satın alabilirsiniz. Sitemizdeki ilanlar profesyonel ve belgeli pet shoplar tarafından yayınlanmaktadır fakat fransız bulldoğunu sahiplenmeden, satın almadan önce gerekli tedbirlerinizi almanızı şiddetle öneririz.

French Bulldog Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

French Bulldog Renkleri Nelerdir ?

French bulldog gri, mavi, açık kahverengi, siyah-beyaz gibi sayabileceğimiz birçok rengi bulunmaktadır.

French Bulldog Kaç Tane Doğurur ?

French bulldog dişi yavrunuz bir doğumda kaç tane yavru doğurabilir ? Ortalama olarak 3 – 6 yavru doğuran french bulldog cinsi köpekler çok nadir olarak da 7 yavru doğurabilmektedir.

French Bulldog Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilir ?

French bulldog köpek ırkı yapısı gereği inatçıdır. Eğitimleri bir hayli zor geçmektedir. Sabırla diğer köpek ırklarına benzer olarak tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Eğer köpeklerde tuvalet eğitimi konusunda bir fikriniz yoksa Köpeklerde Tuvalet Eğitimi yazısına tıklarsanız detaylıca tüm tuvalet eğitimi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

French Bulldog Nasıl Beslenmeli ?

Yapısı ve gelişmesine dikkate alınarak ilk 2 ay boyunca anne sütü ile beslenmesini tavsiye ederiz. Sonraki süreçlerde protein ağırlıklı mamalarla besleyebilirsiniz. French bulldog köpeğiniz obezite ve kilo problemleri yaşamaması için düzenli mama saatleri koymalısınız ve verdiğiniz mama miktarına dikkat etmelisiniz.

French Bulldog Çok Havlar mı ?

Fransız bulldog çok havlamayan köpek ırklarından bir tanesidir. Apartmanda yaşamaya çok uygundur.

French bulldog inatçı bir köpek olduğu için yabancı insan veya hayvanlara karşı hırçın davranabilir ve bazı durumlarda haylayabilir de. Bu yüzden french bulldog köpeğinin yabancılık çekmemesi için yavruyken sahiplendirilmesi tavsiye edilmektedir.

French Bulldog Ne Kadar Yaşar ?

Ortalama french bulldog köpeklerin yaşama süresi 10 ile 14 yıl arasında değişkenlik göstermektedir fakat bakımını düzenli yaptığınız ve köpeği sürekli mutlu ettiğiniz takdirde yaşama süresi de doğal olarak artmaktadır.