Adres
Aramanızın sonucunda 19 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriFrench Bulldogx
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
SHOW KALİTE FRENCH BULLDOG YAVRULAR>SHOW KALİTE FRENCH BULLDOG YAVRULAR30 Temmuz 2021 İstanbul / Bakırköy
3 YASINDAKI KIZIMIZA OMURLUK AİLE ARİYORUZ>3 YASINDAKI KIZIMIZA OMURLUK AİLE ARİYORUZ28 Temmuz 2021 İstanbul / Beylikdüzü
Beti>Beti13 Temmuz 2021 Uşak / Merkez
BLUE FRENCH BULLDOG YAVRULARIMIZ>BLUE FRENCH BULLDOG YAVRULARIMIZ27 Şubat 2021 Sinop / Boyabat
BLUE FRENCH BULLDOG YAVRULARIMIZ>BLUE FRENCH BULLDOG YAVRULARIMIZ31 Ocak 2021 Van / Başkale
Fransız Bulldog Yavrularımız>Fransız Bulldog Yavrularımız30 Ocak 2021 İstanbul / Ataşehir
Cok Özel Blue Tan & Blue & Blue Brindle & Blue Sable Yavrularımız>Cok Özel Blue Tan & Blue & Blue Brindle & Blue Sable Yavrularımız30 Aralık 2020 İstanbul / Ataşehir
Fransız bulldog>Fransız bulldog3 Aralık 2020 Ankara / Çubuk
Fransız Bulldog Yavrularımız 4K Petailesi Sunar>Fransız Bulldog Yavrularımız 4K Petailesi Sunar3 Aralık 2020 Bursa / Nilüfer
Egzotik Renklerde Fransız Bulldog Yavrularımız>Egzotik Renklerde Fransız Bulldog Yavrularımız24 Kasım 2020 İstanbul / Ataşehir

French Bulldog

French bulldog İngiliz asıllıdır fakat Fransa’da yaygınlaştığı için ismi French bulldog yani fransız bulldoğudur. Minyatür ırklardan olan French Bulldog köpeği gereksizce havlamadığı için apartmanda ve evin içinde yaşamaya müsaittir.

Evinizde başka evcil hayvan besliyorsanız french bulldog köpeği alışmakta biraz zorluk çekecektir fakat yavruyken iyi eğitim aldığı takdirde böyle bir sorun görülmemektedir.

French Bulldog Fiyatları 2021

French bulldog köpek ırkı fiyatlarını sizlere doğru yansıtabilmek için yüzlerce ilan ve pet shopla iletişime geçtik. French bulldog fiyatları, köpeğin rengine, boyutuna, annesi ve babasına göre değişkenlik göstermektedir. Dolar olarak baktığımızda french bulldog fiyatları 800 $ – 1500 $ arasında değişmektedir. Türk lirası olarak 2021 güncel döviz kuru ile çarptığımız takdirde 6.000 TL – 12.000 TL gibi ücretler karşımıza çıkmaktadır.

French Bulldog Nasıl Satın Alabilirim ?

Sitemizde bulunan ilanlardan french bulldog satın alabilirsiniz. Sitemizdeki ilanlar profesyonel ve belgeli pet shoplar tarafından yayınlanmaktadır fakat fransız bulldoğunu sahiplenmeden, satın almadan önce gerekli tedbirlerinizi almanızı şiddetle öneririz.

French Bulldog Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

French Bulldog Renkleri Nelerdir ?

 

French bulldog gri, mavi, açık kahverengi, siyah-beyaz gibi sayabileceğimiz birçok rengi bulunmaktadır.

 

French Bulldog Kaç Tane Doğurur ?

 

French bulldog dişi yavrunuz bir doğumda kaç tane yavru doğurabilir ? Ortalama olarak 3 – 6 yavru doğuran french bulldog cinsi köpekler çok nadir olarak da 7 yavru doğurabilmektedir.

 

French Bulldog Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilir ?

 

French bulldog köpek ırkı yapısı gereği inatçıdır. Eğitimleri bir hayli zor geçmektedir. Sabırla diğer köpek ırklarına benzer olarak tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Eğer köpeklerde tuvalet eğitimi konusunda bir fikriniz yoksa Köpeklerde Tuvalet Eğitimi yazısına tıklarsanız detaylıca tüm tuvalet eğitimi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

 

French Bulldog Nasıl Beslenmeli ?

 

Yapısı ve gelişmesine dikkate alınarak ilk 2 ay boyunca anne sütü ile beslenmesini tavsiye ederiz. Sonraki süreçlerde protein ağırlıklı mamalarla besleyebilirsiniz. French bulldog köpeğiniz obezite ve kilo problemleri yaşamaması için düzenli mama saatleri koymalısınız ve verdiğiniz mama miktarına dikkat etmelisiniz.

 

French Bulldog Çok Havlar mı ?

 

Fransız bulldog çok havlamayan köpek ırklarından bir tanesidir. Apartmanda yaşamaya çok uygundur.

French bulldog inatçı bir köpek olduğu için yabancı insan veya hayvanlara karşı hırçın davranabilir ve bazı durumlarda haylayabilir de. Bu yüzden french bulldog köpeğinin yabancılık çekmemesi için yavruyken sahiplendirilmesi tavsiye edilmektedir.

 

French Bulldog Ne Kadar Yaşar ?

 

Ortalama french bulldog köpeklerin yaşama süresi 10 ile 14 yıl arasında değişkenlik göstermektedir fakat bakımını düzenli yaptığınız ve köpeği sürekli mutlu ettiğiniz takdirde yaşama süresi de doğal olarak artmaktadır.