Adres
Aramanızın sonucunda 92 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriFrench Bulldogx
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
NADİR BULUNAN RENKLERDEN LİLAC TAN QUAD ERKEK FRENCH BULLDOG>NADİR BULUNAN RENKLERDEN LİLAC TAN QUAD ERKEK FRENCH BULLDOG17 Kasım 2022 İstanbul / Tuzla
Frenc bulldoğ uygun>Frenc bulldoğ uygun25 Ekim 2022 Yalova / Merkez
MİCRO BLUE TAŞIYICI MİCRO SAFKAN ERKEK>MİCRO BLUE TAŞIYICI MİCRO SAFKAN ERKEK21 Ekim 2022 İzmir / Seferihisar
BLUE TAŞIYICI MİKRO MİNİK SAFKAN>BLUE TAŞIYICI MİKRO MİNİK SAFKAN21 Ekim 2022 İzmir / Seferihisar
Blu tan platınum uygun dişi>Blu tan platınum uygun dişi21 Ekim 2022 Yalova / Merkez
Yeni yuvasını arıyor 45 günlük>Yeni yuvasını arıyor 45 günlük21 Ekim 2022 Yalova / Merkez
Safkan french bulldog>Safkan french bulldog6 Ekim 2022 Muğla / Menteşe
SAFKAN FRENCH BULLDOG YAVRULAR>SAFKAN FRENCH BULLDOG YAVRULAR2 Ekim 2022 İzmir / Bornova
YAVRU FRENCH BULLDOG İZMİR>YAVRU FRENCH BULLDOG İZMİR23 Eylül 2022 İzmir / Bornova
Tatlış french bulldoglarımız>Tatlış french bulldoglarımız19 Eylül 2022 İzmir / Bornova

French Bulldog

French bulldog İngiliz asıllıdır fakat Fransa’da yaygınlaştığı için ismi French bulldog yani fransız bulldoğudur. Minyatür ırklardan olan French Bulldog köpeği gereksizce havlamadığı için apartmanda ve evin içinde yaşamaya müsaittir.

Evinizde başka evcil hayvan besliyorsanız french bulldog köpeği alışmakta biraz zorluk çekecektir fakat yavruyken iyi eğitim aldığı takdirde böyle bir sorun görülmemektedir.

French Bulldog Fiyatları 2022

French bulldog köpek ırkı fiyatlarını sizlere doğru yansıtabilmek için yüzlerce ilan ve pet shopla iletişime geçtik. French bulldog fiyatları, köpeğin rengine, boyutuna, annesi ve babasına göre değişkenlik göstermektedir. Dolar olarak baktığımızda french bulldog fiyatları 800 $ – 1500 $ arasında değişmektedir. Türk lirası olarak 2022 güncel döviz kuru ile çarptığımız takdirde 6.000 TL – 12.000 TL gibi ücretler karşımıza çıkmaktadır.

French Bulldog Nasıl Satın Alabilirim ?

Sitemizde bulunan ilanlardan french bulldog satın alabilirsiniz. Sitemizdeki ilanlar profesyonel ve belgeli pet shoplar tarafından yayınlanmaktadır fakat fransız bulldoğunu sahiplenmeden, satın almadan önce gerekli tedbirlerinizi almanızı şiddetle öneririz.

French Bulldog Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

French Bulldog Renkleri Nelerdir ?

French bulldog gri, mavi, açık kahverengi, siyah-beyaz gibi sayabileceğimiz birçok rengi bulunmaktadır.

French Bulldog Kaç Tane Doğurur ?

French bulldog dişi yavrunuz bir doğumda kaç tane yavru doğurabilir ? Ortalama olarak 3 – 6 yavru doğuran french bulldog cinsi köpekler çok nadir olarak da 7 yavru doğurabilmektedir.

French Bulldog Tuvalet Eğitimi Nasıl Verilir ?

French bulldog köpek ırkı yapısı gereği inatçıdır. Eğitimleri bir hayli zor geçmektedir. Sabırla diğer köpek ırklarına benzer olarak tuvalet eğitimi verebilirsiniz. Eğer köpeklerde tuvalet eğitimi konusunda bir fikriniz yoksa Köpeklerde Tuvalet Eğitimi yazısına tıklarsanız detaylıca tüm tuvalet eğitimi yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

French Bulldog Nasıl Beslenmeli ?

Yapısı ve gelişmesine dikkate alınarak ilk 2 ay boyunca anne sütü ile beslenmesini tavsiye ederiz. Sonraki süreçlerde protein ağırlıklı mamalarla besleyebilirsiniz. French bulldog köpeğiniz obezite ve kilo problemleri yaşamaması için düzenli mama saatleri koymalısınız ve verdiğiniz mama miktarına dikkat etmelisiniz.

French Bulldog Çok Havlar mı ?

Fransız bulldog çok havlamayan köpek ırklarından bir tanesidir. Apartmanda yaşamaya çok uygundur.

French bulldog inatçı bir köpek olduğu için yabancı insan veya hayvanlara karşı hırçın davranabilir ve bazı durumlarda haylayabilir de. Bu yüzden french bulldog köpeğinin yabancılık çekmemesi için yavruyken sahiplendirilmesi tavsiye edilmektedir.

French Bulldog Ne Kadar Yaşar ?

Ortalama french bulldog köpeklerin yaşama süresi 10 ile 14 yıl arasında değişkenlik göstermektedir fakat bakımını düzenli yaptığınız ve köpeği sürekli mutlu ettiğiniz takdirde yaşama süresi de doğal olarak artmaktadır.