Adres
Aramanızın sonucunda 293 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriMaltese Terrierx
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
Sıfır Numara Maltese Sevimli Yavrular>Sıfır Numara Maltese Sevimli Yavrular27 Kasım 2022 İstanbul / Ataşehir
Sıfır Numara Ufacık Maltese Yavrular>Sıfır Numara Ufacık Maltese Yavrular20 Kasım 2022 İstanbul / Ataşehir
Büyümeyen Tüy Dökmeyen Maltese Bebekler>Büyümeyen Tüy Dökmeyen Maltese Bebekler20 Kasım 2022 İstanbul / Ataşehir
Ev ortamında bakılmış Maltes Terrier Yavruları>Ev ortamında bakılmış Maltes Terrier Yavruları22 Kasım 2022 Muğla / Bodrum
Sevimli maltese terrier erkek yavrumuz>Sevimli maltese terrier erkek yavrumuz17 Kasım 2022 İstanbul / Bakırköy
Sevimli dişi maltese terrier yavrularımız>Sevimli dişi maltese terrier yavrularımız17 Kasım 2022 İstanbul / Bakırköy
oyuncu dostumuza sıcak bir yuva arıyoruz>oyuncu dostumuza sıcak bir yuva arıyoruz14 Kasım 2022 İstanbul / Bakırköy
Orjinal irk>Orjinal irk9 Kasım 2022 Kayseri / Kocasinan
Sıfır Numara Maltese Mini Boy Yavrular>Sıfır Numara Maltese Mini Boy Yavrular2 Kasım 2022 İstanbul / Ataşehir
Büyümeyen Maltese Mini Boy Yavrular>Büyümeyen Maltese Mini Boy Yavrular30 Ekim 2022 İstanbul / Ataşehir

Maltese Terrier

Satılık Maltese Terrier ilanları ile sık sık karşılaşmaktayız. Çok fazla tercih edilen köpek cinslerinden bir tanesi olan Maltese Terrierlerin ortalama yaşama süresi ise 15-18 yıl arasında değişmektedir. Görüşünüş olan tatlı ve sevecen olarak bilinen Maltese terrier, özellikle eğitim aldıkları taktirde diğer köpek cinsleri ile çok güzel dostluk ve arkadaşlık da kurabilmektedir. Satılık Maltese Terrier fiyatları konusunda da sizleri bilgilendirmek gerekirse, satılan köpeğin orjinalliğine göre fiyatları da değişebilmektedir. SCR belgeli bir köpek ile kırma olarak kabul edilen bir köpek fiyatı kesinlikle aynı değildir. Sevecen, oyun oynamayı seven ve insanların kendileri ile ilgilenmesinden hoşlanan bu köpek türü, karakteri sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Çok rahat bir şekilde sosyalleşebilen Maltese terrier cinsinin de bakımı diğer köpeklere göre de çok basit şekilde yapılmaktadır.

Maltese Terrier Özellikleri

Maltese Terrier özellikleri konusunda, sizlerin de en çok dikkatini çekecek olan konu ise yumuşacık olan tüyleri olabilir. Çok fazla tercih edilen bir ev köpeği olduğu için mükemmel bir cins olarak da bilinmektedir. Diğer taraftan da dışarıdan bakıldığında en ideal aile köpeği olarak da bilinmektedir. Ailesine ve sahibine bağlılığı da çok yüksek olan Maltese terrier köpekleri, heyecanlı ve oyunu seven yapısı ile de bilinmektedir. Zıt özelliklerinden bir tanesi ise, çocuklar ile çok fazla anlaşamamasıdır. Çünkü sürekli ilgil bekleyen bir köpek olarak bilinmektedir. Her zaman mutlu gözüken ve etrafına da neşe saçmayı ihmal etmeyen bir köpek türü olarak da bilinmektedir. Yavru maltese terrier köpekler ise çok tatlı olmakla beraber çok da dikkat çeken bir yavru köpek olarak kabul edilir. Köpeği yeni sahiplendiyseniz küçük çocuklar ile yavruyken tanıştırmanız gerekmektedir. Bu şekilde hızlı bir şekilde öğrenim sağlar ve iyi bir etkileşim kurarlar. Aksi taktirde çocuklara hep havlayıp onları uzaklaştırmaya da çalışabilirler. Eğer küçük çocuğunuz varsa ilk zamanlardan ona alıştırmanız sizlerin de faydasına olacaktır.

Maltese Terrier Fiyatları

Terrier fiyatları, yavru olma veya erişkin olma durumuna göre de değişiklik göstermektedir. Yavru maltese terrier fiyatı daha pahalı olarak bilinmektedir. İlk olarak fiyat konusunda net bilgi alabilmek için köpeği kaç aylık olduğu konusunda da bilgi almanız gerekmektedir. En doğru bu şekilde ortalama fiyat belirleyebilirsiniz. Fiyat ortalaması ise, 1500 Türk Lirası – 4.000 Türk Lirası arasında değişiklik gösterebilmektedir. Süs köpeği olarak da bilinen maltese terrier yavrusu, ev içerisinde beslenebilecek küçük ırklar arasında da her zaman yerini almıştır. Fiyat konusunda da en uygun fiyatlı olan süs köpeği cinsi olarak da bilinmektedir. Ücretsiz sahiplenme konusunda da sıkıntı çekmeyeceğiniz bir köpek cinsi diyebiliriz.

Satılık Maltese Terrier

Bizler, evcilevi.com ekibi olarak sizlerle en sağlıklı cinsleri bir araya getirmeyi hedefledik. Sizler de bünyemizde yer alan satıcılar ile her detayı konuşabilir ve alım satım gerçekleştirebilirsiniz. Diğer sahiplendirme sitelerine nazaran, satılık maltese terrier konusunda hiç bir sıkıntı çekmeden en sağlıklı maltese terrier’e sahip olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi piyasada bir çok hayvan sahiplendirme sitesi mevcut. Bu sitelerden farkımız ise, hayvan sahiplenmek isteyen kişilere, ücretsiz hayvan sahiplenme şansı da tanımaktayız. Bu şekilde sizler de bazı türlere ücretsiz bir şekilde sahip olabilir, uygun fiyatlara da maltese terrier satın alabilirsiniz. Satıcılar ile sitemiz üzerinde buluştuktan sonra sizlere en uygun olan satılık maltese terrier ilanlarına da göz atabilirsiniz. Mutlaka sitemizdeki bütün ilanları da inceleyerek doğru bir karar veriniz. Daha sonra sizlere en uygun olan kedi veya köpeği seçebilir ve sahibi ile görüşebilirsiniz.

Maltese Terrier yavru kaç TL ?

Maltese Terrier cinsi köpeklerin fiyatları köpeğin rengi, saflığı, cinsiyeti ve güzelliğine göre değişmektedir. Şu anki kurları göz önünde bulundurduğumuzda fiyatlar ortalama 1.500 – 4.000 TL arasında değişmektedir.

Tea Cup Maltese Terrier ne kadar büyür ?

Dünyada yapılan araştırmalar sonucunda ortalama erkek maltese köpeğinin uzunluğu ortalama 20 – 25 cm , dişilerde ise 23 – 20 cm arasında değişmektedir.

Maltese Terrier kaç yavru doğurur ?

Malta köpekleri küçük ırk köpeklerdir. Bu yüzden tek hamilelikte en fazla 4 yavru doğurabilirler.

Maltese Terrier kaç yıl yaşar ?

Maltese köpekleri ortalama 10 – 15 yıl yaşarlar fakat şunu unutmamalısınız ki sevimli yavrularınızın yaşam süreleri verdiğiniz ilgi, sağlıklı beslenme ve spor miktarına göre değişmektedir.

Terrier Köpek tüy döker mi ?

Terrier köpeklerin tüyleri uzundur. Bu yüzden insanlar çok fazla tüy dökebileceğini düşünürler fakat tam aksine Maltese Terrier köpekler çok az miktarda tüy dökerler.

Maltese Terrier evde bakılabilir mi ?

Maltese evcil hayvanları genelde pek tüy dökmeyen köpeklerdendir. Aynı zamanda uslu ve sevecenlerdir. Hırçın da olmadıkları için evde çok rahat bakımları yapılmaktadır.

Maltese Terrier sahibini korur mu ?

Çoğu ırkta olduğu gibi bakıcısını sahiplenme iç güdüsüne sahiptirler fakat minik ırk oldukları için boyutları korumak için yetersizdir. Daha koruyucu köpekler arıyorsanız Dogo Argentino ve Alman Kurdu gibi ırklara bakabilirsiniz.

Daha tatlı ve evininiz için bir dost arıyorsanız Pomeranian Boo , Toy Poodle , Pug , French Bulldog , Golden Retriever , Chow Chow , Chihuahua gibi türlere göz atabilirsiniz.