Adres
Aramanızın sonucunda 127 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriMaltese Terrierx
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
Dişi Erkek Karbeyaz Maltese Yavrular>Dişi Erkek Karbeyaz Maltese Yavrular17 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Maltese Mini Boy Yavrular>Maltese Mini Boy Yavrular12 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Maltese Dişi Erkek Yavrumuz>Maltese Dişi Erkek Yavrumuz12 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Sıfır Numara Ufacık Boyut Maltese Yavrular>Sıfır Numara Ufacık Boyut Maltese Yavrular17 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Ufacık Boyut Maltese Yavrular>Ufacık Boyut Maltese Yavrular17 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Maltese terrier mini kar beyaz yavrular>Maltese terrier mini kar beyaz yavrular17 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Maltese Mini Boy Yavrular>Maltese Mini Boy Yavrular15 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Ufacık Boyut Maltese Yavrular>Ufacık Boyut Maltese Yavrular13 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Mini Boy Maltese Yavrular>Mini Boy Maltese Yavrular13 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Kar Beyaz Maltese Mini Boy Yavrular>Kar Beyaz Maltese Mini Boy Yavrular13 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir

Maltese Terrier

Satılık Maltese Terrier ilanları ile sık sık karşılaşmaktayız. Çok fazla tercih edilen köpek cinslerinden bir tanesi olan Maltese Terrierlerin ortalama yaşama süresi ise 15-18 yıl arasında değişmektedir. Görüşünüş olan tatlı ve sevecen olarak bilinen Maltese terrier, özellikle eğitim aldıkları taktirde diğer köpek cinsleri ile çok güzel dostluk ve arkadaşlık da kurabilmektedir. Satılık Maltese Terrier fiyatları konusunda da sizleri bilgilendirmek gerekirse, satılan köpeğin orjinalliğine göre fiyatları da değişebilmektedir. SCR belgeli bir köpek ile kırma olarak kabul edilen bir köpek fiyatı kesinlikle aynı değildir. Sevecen, oyun oynamayı seven ve insanların kendileri ile ilgilenmesinden hoşlanan bu köpek türü, karakteri sebebiyle çok fazla tercih edilmektedir. Çok rahat bir şekilde sosyalleşebilen Maltese terrier cinsinin de bakımı diğer köpeklere göre de çok basit şekilde yapılmaktadır.

Maltese Terrier Özellikleri

Maltese Terrier özellikleri konusunda, sizlerin de en çok dikkatini çekecek olan konu ise yumuşacık olan tüyleri olabilir. Çok fazla tercih edilen bir ev köpeği olduğu için mükemmel bir cins olarak da bilinmektedir. Diğer taraftan da dışarıdan bakıldığında en ideal aile köpeği olarak da bilinmektedir. Ailesine ve sahibine bağlılığı da çok yüksek olan Maltese terrier köpekleri, heyecanlı ve oyunu seven yapısı ile de bilinmektedir. Zıt özelliklerinden bir tanesi ise, çocuklar ile çok fazla anlaşamamasıdır. Çünkü sürekli ilgil bekleyen bir köpek olarak bilinmektedir. Her zaman mutlu gözüken ve etrafına da neşe saçmayı ihmal etmeyen bir köpek türü olarak da bilinmektedir. Yavru maltese terrier köpekler ise çok tatlı olmakla beraber çok da dikkat çeken bir yavru köpek olarak kabul edilir. Köpeği yeni sahiplendiyseniz küçük çocuklar ile yavruyken tanıştırmanız gerekmektedir. Bu şekilde hızlı bir şekilde öğrenim sağlar ve iyi bir etkileşim kurarlar. Aksi taktirde çocuklara hep havlayıp onları uzaklaştırmaya da çalışabilirler. Eğer küçük çocuğunuz varsa ilk zamanlardan ona alıştırmanız sizlerin de faydasına olacaktır.

Maltese Terrier Fiyatları

Terrier fiyatları, yavru olma veya erişkin olma durumuna göre de değişiklik göstermektedir. Yavru maltese terrier fiyatı daha pahalı olarak bilinmektedir. İlk olarak fiyat konusunda net bilgi alabilmek için köpeği kaç aylık olduğu konusunda da bilgi almanız gerekmektedir. En doğru bu şekilde ortalama fiyat belirleyebilirsiniz. Fiyat ortalaması ise, 1500 Türk Lirası – 4.000 Türk Lirası arasında değişiklik gösterebilmektedir. Süs köpeği olarak da bilinen maltese terrier yavrusu, ev içerisinde beslenebilecek küçük ırklar arasında da her zaman yerini almıştır. Fiyat konusunda da en uygun fiyatlı olan süs köpeği cinsi olarak da bilinmektedir. Ücretsiz sahiplenme konusunda da sıkıntı çekmeyeceğiniz bir köpek cinsi diyebiliriz.

Satılık Maltese Terrier

Bizler, evcilevi.com ekibi olarak sizlerle en sağlıklı cinsleri bir araya getirmeyi hedefledik. Sizler de bünyemizde yer alan satıcılar ile her detayı konuşabilir ve alım satım gerçekleştirebilirsiniz. Diğer sahiplendirme sitelerine nazaran, satılık maltese terrier konusunda hiç bir sıkıntı çekmeden en sağlıklı maltese terrier’e sahip olabilirsiniz. Bildiğiniz gibi piyasada bir çok hayvan sahiplendirme sitesi mevcut. Bu sitelerden farkımız ise, hayvan sahiplenmek isteyen kişilere, ücretsiz hayvan sahiplenme şansı da tanımaktayız. Bu şekilde sizler de bazı türlere ücretsiz bir şekilde sahip olabilir, uygun fiyatlara da maltese terrier satın alabilirsiniz. Satıcılar ile sitemiz üzerinde buluştuktan sonra sizlere en uygun olan satılık maltese terrier ilanlarına da göz atabilirsiniz. Mutlaka sitemizdeki bütün ilanları da inceleyerek doğru bir karar veriniz. Daha sonra sizlere en uygun olan kedi veya köpeği seçebilir ve sahibi ile görüşebilirsiniz.

Maltese Terrier Fiyatları

Maltese Terrier Fiyatları