Adres
Aramanızın sonucunda 176 ilan bulundu.
Filtreler: KategoriToy Poodlex
 İlan Başlığıİlan Tarihiİl / İlçe
Red Brown Toy Poodle Yavrular>Red Brown Toy Poodle Yavrular13 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Red Brown Toy Poodle Yavrular>Red Brown Toy Poodle Yavrular13 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Red Brown Toy Poodle Disi Erkek Yavrumuz>Red Brown Toy Poodle Disi Erkek Yavrumuz13 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Red Brown Toy Poodle Yavrular>Red Brown Toy Poodle Yavrular12 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Red Brown Toy Poodle Yavrular>Red Brown Toy Poodle Yavrular17 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Toy Poodle red brown disi 9 aylık safkan>Toy Poodle red brown disi 9 aylık safkan17 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Toy Poodle red brown saf mikrocipli belgeli yavrular>Toy Poodle red brown saf mikrocipli belgeli yavrular17 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Red Brown Dişi Toy Poodle Yavrumuz>Red Brown Dişi Toy Poodle Yavrumuz15 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Red Brown Toy Poodle Yavrular>Red Brown Toy Poodle Yavrular15 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir
Red Brown Toy Poodle Yavrular>Red Brown Toy Poodle Yavrular15 Ekim 2021 İstanbul / Ataşehir

Toy Poodle

Satılık Toy poodle fiyatları hakkında sizler için bir makale hazırladık umarım beğenirsiniz. Toy poodle cinsi köpekler genel olarak bildiğiniz gibi küçük köpek ırkları arasında yer almaktadır. Çok sevecen ve sempatik oldukları için çok fazla sevilen bir köpek cinsidir. Köpeklerin zeki olması  sebebiyle hızlı bir eğitim alabilirler ve hızlı öğrenim sağlayabilirler. Çok sıkıcı ve yoğun eğitimlerden bu köpek cinslerinde uzak durulmalıdır bu tarz durumlardan pek hoşlanan ırklar değildirler. Özellikle Türkiye’de yavru toy poodle çok fazla sevilmektedir. Seveni çok olan bir köpek ırkı olduğu için fiyatları da o şekilde biçimlenmiştir. Satılık poodle fiyatları köpeğin ırkından ırkına değişmektedir. SCR dediğimiz belge ne kadar kaliteli olursa o kadar pahalı şekilde satışa sunulmaktadır. Satılık toy  Poodle köpekler, genel olarak insanlara karşı sevecen davranmaktadır. Ortamda bulunan yabancı bir insanı hemen tanıyıp ona da sevgi gösterebilirler. Sadık olma konusunda da başarılı olan Toy Poodle yavruları büyüdüklerinde de aynı şekilde yaşamaktadırler. Gereken eğitimi tamamladıktan sonra güzel arkadaşlıklar kurup oyuncu yapısıyla eğlenmeye de deva mederler. Fiyat olarak da çok pahalı olan köpek cinslerinin yanı sıra ekonomik fiyat tarifesinde satışa sunulmaktadır.

Toy Poodle Özellikleri

Toy poodle özelliklerinden bahsedecek olursak, diğer oyuncak köpek diye tabir edilen köpek cinslerine göre, biraz daha uzun bacaklara sahiptir. Toy poodle sahiplenmek istiyorsanız mutlaka bu boyutlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Üç farklı boyuta sahip olan Toy poodle köpekler, Standart, minyatür ve toy olan çeşitte satılmaktadır. karakter özelliklerinde herhangi bir fark bulunmamaktadır. Standart olarak belirlenen boyuttan bahsedecek olursak ortalama 50-60 cm arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bu cins köpekler 7-8 farklı renkte olabilmektedirler. Standart bir renk türü asla bulunmamaktadır. Sizlere orjinal toy poodle yavrusu bu renkte olur diyenlere de itibar etmeyiniz. Irkının farklı bir özelliği olarak çok farklı renklerde doğabilmektedir.

Toy Poodle Fiyatları

Toy poodle fiyatları konusunda illaki köpekten köpeğe farklılık gösterebilmektedir. Bu ise köpeğin ne kadar kaliteli bir ırka sahip olduğu ile eşdeğer olarak değişmektedir. Örnek vermek gerekirse poodle köpek fiyatları aralıkları genelde 4.000 Türk lirası ve 10.000 Türk lirası aralında değişmektedir. Toy poodle ortalama fiyatların değişme sebebi ise farklı etkenler ile olmaktadır. Köpeğin ne kadar safkan olduğu, secere belgesinin olup olmadığı gibi bir çok etken de bunları etkileyebilmektedir. Diğer yandan da köpeğin sağlık durumu, rengi, yaşı gibi faktörler de bunları etkileyebilmektedir. Diğer önemli faktör ise köpeğin  ne kadar sağlıklı bir yapıya sahip olduğu konusudur.  Köpeği satın almadan önce mutlaka bir veterinere göstermeli ve belgelerin doğrulunu öğrenmelisiniz. Köpeklerde olan klasik rahatsızlıklara sahip olup olmadığını da veteriner vasıtasıyla hızlı şekilde öğrenebilirsiniz.  Sağlıksız bir köpek satın almanız, köpeğin ilerde ölmesi veya rahatsızlanması durumunda sizlere psikolojik olarak etki yapabilir. Özellikle çocuklu aileler mutlaka bütün detayları değerlendirmelidirler.

Satılık Toy Poodle

Sitemizde yüzlerce satılık toy poodle ilanı bulunmaktadır. Aşağıdaki ilanlarda sevimli toy poodle ilanları vardır. İlanverenlerle iletişime geçerek siz de evcil hayvan sahibi olabilirsiniz.

Toy Poodle Nasıl Bakılır

Toy poodle fiyatı konusunda anlaşıp köpeği satın aldığınızda mutlaka ona güzel bir yer ayarlamalısınız. Eğer ki bahçeli bir evde bakmayacaksanız, kesinlikle ilk yapmanız gereken tuvalet eğitimi olmalıdır. Köpekler ortalama mamalarını yedikten yarım saat sonra sindirimlerini tamamlar ve tuvalet zamanı gelir. Köpeğin tuvaletinin geldiğini anladığınızda mutlaka hızlı bir şekilde dışarı çıkartın ve tuvaletini dışarıya yapmasını sağlayın. Bu şekilde düzenli bir iletişiminiz olduğunda köpeğiniz hızlı şekilde öğrenim sağlayacak ve tuvaletini asla ev içerisine yapmayacaktır. Toy poodle yavrusu daha kolay öğrenim sağlayabilmektedir. Bu sebepten dolayı küçükken öğretmeniz daha iyi olacaktır.

Toy Poodle Fiyatları

Toy Poodle Fiyatları