Üye Nasıl Olunur ?

Üye olurken öncelikle isim kısmını doldurmalısınız. Bu bölümde akılda kalıcı ve yaratıcı isimler tercih etmelisiniz Çünkü mağaza sayfanızda girdiğiniz isim görülecektir. Sonrasında e-mail adresinizi yazmalısınız. Lütfen erişiminizin olduğu bir hesabı yazın. Hem bu sayede ilanlarınızın durumları hakkında bilgi alabilirsiniz. Hem de sitemize gelen ziyaretçiler sizlere mail yoluyla ulaşmak isterlerse zorluk çekmezler. BURAYA tıklayarak kayıt olma sayfasına gidebilirsiniz. Kayıt olan kullanıcılarımıza 5 ilan hakkı hediyemizdir.

İlan Nasıl Eklenir ?

İlan ekleyebilmek için öncelikle sitemize kayıt olmanız gerekmektedir. BURAYA tıklayarak kayıt olma sayfasına gidebilirsiniz. Kayıt oldunuğunuz ve başarıyla giriş yaptınız. Karşınıza gelen sayfada "İlan Ekle" butonu olacaktır. O butona tıkladığınızda artık ilan verme sayfasına erişmiş olacaksınız. İlk aşamada ilan başlığı, evcil hayvan türü, evcil hayvan ırkı gibi özellikleri doldurmanız gerekmektedir. Aynı zamanda evcil hayvanınızı detaylı bir şekilde tanıtabileceğiniz açıklama ekranı da karşınızda olacaktır. Tüm bilgileri eksiksiz doldurup ekle butonuna bastığınızda karşınıza evcil hayvanınızın resmini yüklemeniz için bir sayfa gelecektir. Bu sayfada ilk yüklediğiniz resim öne çıkan resminiz olarak ayarlanır. İstediğiniz kadar resim yükleyebilirsiniz bu bölümde. Resimlerinizi ekledikten sonra "İlanı Yayınla" butonuna basarak ilanınızı editör onayına yollamış olursunuz. İlanınızın kontrol edilip onaylanması en fazla 12 saat sürecektir. Editörlerimiz tekrar düzenlemeniz için taslak olarak kaydeder veya ilanı yayınlarsa e posta adresinize otomatik bir şekilde bilgilendirme maili gelecektir. İlan durumunuzu kontrol etmek için mail adresinizi düzenli biçimde kontrol edebilir ya da sitemize giriş yapmış durumdaysanız BURAYA tıklayarak tüm ilanlarınızı ve durumlarını görebilirsiniz.

Nasıl İlan Hakkı Satın Alabilirim ?

İlan satın alabilmek için öncelikle giriş yapmış olmalısınız. Heniz giriş yapmadıysanız BURAYA tıklayarak giriş yapabilirsiniz. İlan hakkı satın alırken sizlere bronz, gümüş ve altın olarak 3 paket seçeneği sunuyoruz. Aşağıdan ilan paketleri için hazırladığımız resimleri bulabilirsiniz. Herhangi bir sorunuz olursan BURAYA tıklayarak Whatsapp üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. BURAYA tıklayarak da ilan hakkı satın alma sayfasına ulaşabilirsiniz.


Doping İlan Nedir ? Ücretleri Nelerdir ?

Doping ilanlar anasayfada ve tür, ırk sayfalarının en üstünde bulunan ilanlardır. Doping ilanları sayesinde evcil hayvanlarınızı daha hızlı şekilde sahiplendirebilirsiniz.

Doping ilanlarının fiyatları seçtiğiniz süreye göre değişiklik göstermektedir. 7 günlük dopingin ücreti 2 ilan hakkıdır. Hesabınızda bulunan 2 ilan hakkı ile anasayfa veya tür ve ırk dopingi alabilirsiniz. 15 günlük dopingin ücreti ise 4 ilan hakkı değerindedir. Hesabınızda bulunan 4 ilan hakkı ile anasayfa veya tür ve ırk dopingi alabilirsiniz. Eğer derseniz ki ilanım 1 ay boyunca en üstte görüntülensin. 30 günlük doping ücreti 6 ilan hakkı değerindedir. Hesabınızda bulunan 6 ilan hakkı ile anasayfa veya tür ve ırk dopingi alabilirsiniz. Eğer ilan hakkınız yoksa BURAYA tıklayarak ilan hakkı satın alma sayfasına gidebilirsiniz.